Головна | Сценарій форуму-театру на тему :"Інтернет-епідемія нашого покоління" | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Guest | RSS
Сайт  Наталії  Кваші

Вчителя математики та інформатики Мартоніського ліцею
Новомиргородської районної ради Кіровоградської області

 Електронна адреса:    kvashanata@ukr.net

Меню сайту

СтатистикаTotal online: 1
Guests: 1
Users: 0


Категорії розділу
 

Форум-театр

"Інтернет-

епідемія нашого покоління"


Форум-театр - методика інтерактивної роботи серед різних шарів суспільства, направлена на вирішення соціальних проблем.

Суть методики форуму-театру – це пошук в рамках запропонованого спектаклю разом з учасниками  шляхів вирішення проблеми або виходу із складної життєвої ситуації.

Ведучий  форуму-театру перед початком спектаклю знайомить учасників-глядачів з проблемою, яку освітлюватиме спектакль. Після спектаклю ведучий шляхом інтерактивного опиту аудиторії з'ясовує рівень усвідомлення групою учасників-глядачів проблеми і її наслідків для всього суспільства і для конкретної людини.

Можливі дороги поліпшення ситуації пропонують самі глядачі – учасники і учасниці форуму-театру.

Керівник та ведучий  форуму-театру називається джокером.

 

Виховний захід "Інтернет-епідемія нашого покоління" розроблений  у вигляді форуму-театру і  складається з двох дій. В першій дії , яка називається "Загублені в Інтернеті",  розкривається проблема залежності  молоді від інтернету. В другій  - "Як не стати комп'ютерним зомбі?", подаються шляхи реалізації даної проблеми.   В третій частині заходу проходить обговорення проблеми учасниками спектаклю та присутніми на форумі.

 

Цілі роботи

 

  У сучасній формі, з новою інтерактивною методикою, з сучасним музичним супроводом , з допомогою   учнів-лідерів    допомогти  школярам зрозуміти всі негативні сторони надмірного користування  Інтернетом та показати шляхи  подолання  інтернет-залежності.

Формувати  навички захисту і збереження репродуктивного здоров'я учнів.

 

Навчальна користь.

Учасниками форуму-театру  є учні школи. В процесі його підготовки у учнів формується певна  думка про надмірне користування  Інтернетом.  Вживаючись в роль акторів,  вони , за допомогою різних форм подачі інформації, доносять до аудиторії  проблему сучасної молоді.

 

Загальна тривалість.

Виховний захід розрахований на 30 хвилин.  Тривалість процесу  обговорення проблеми інтернет-залежності  залежить від аудиторії

Навчальний простір

 

 Нова інтерактивна методика "Форум-театр"  допомогла провести захід на бажаному рівні.Об'єднуючи техніку надання інформації  через  акторську гру і вплив на підсвідомість через відчуття, що викликаються створеними в інтерактивному театрі художніми образами, форум-театр впливає на емоційний інтелект людини, формуючи творчий підхід до позитивного вирішення проблеми.

Результати:

 

Після показу виховного заходу на районному семінарі   у Мартоніській ЗШ, захід  ( за проханням директора школи) був повторно проведений для учнів школи. Оскільки учасниками форуму-театру були  досить авторитетні учні школи, тому більшість  присутніх в аудиторії  учнів прислухалися до їх думки, до їх порад і зробили для себе правильні висновки.

Співпраця

 

Даний захід був проведений на районному семінарі  вчителів  інформатики та вчителів художньо-естетичного циклу та для учнів 8-11 класів у Мартоніській ЗШ. В процесі підготовки заходу проводилася співпраця з учнями-учасниками заходу, психологом школи , яка проводила  тематичні соціологічні опитування учнів і приймала участь у третій частині заходу-обговоренні проблеми.  Також в обговоренні проблеми брали участь методисти РМК , завідуюча місцевим ФАПом, директор школи, самі учасники спектаклю та вчителі шкіл району.

Учень 11 класу демонстрував власностворену презентацію " Запобігти інтернет-залежності". Кращі художники-учні школи представили аудиторії свої картини, закликавши оточуючих цікавитися мистецтвом більше ніж комп'ютером. В процесі підготовки заходу,  учні-учасники зібрали матеріал для сторінки на сайті школи "Ми-за безпечний інтернет".Переглянути  та завантажити  cценарій форуму-театру "Інтернет-епідемія нашого покоління". 

Завантажити музичний супровід сценарію  

 

Презентація , використана під час проведення заходу . (Завантажити)

Фрагменти відео

 

 

Фотоматеріали з заходу

14.04.2024   Sunday Мої профілі

      
    

        Вхід на сайт

E-mail:
Пароль:


Пошук

Архів записів

Copyright MyCorp © 2024
Create a free website with uCoz